Kim jesteśmy?

Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku, a także ponad 10-letnią praktykę w branży. Nasze usługi wynajmu mebli i akcesoriów eventowych skierowane są przede wszystkim do klientów biznesowych, w tym agencji eventowych. Najwyższa jakość świadczonych usług, jak również terminowość i rzetelność zdecydowanie wyróżniają nas na rynku!
Oferujemy profesjonalną obsługę związaną z wynajmem mebli na eventy. Specjalizujemy się w dostarczaniu mebli i akcesoriów eventowych dedykowanych imprezom masowym – meble na konferencje, warsztaty, koncerty, gale, a także innym wydarzeniom o charakterze masowym – zarówno medialnym, jak i promocyjnym.
W trakcie długoletniego i owocnego prowadzenia działalności, wypożyczalnia mebli na eventy Modus Rent zdobyła renomę i cieszy się zaufaniem wielu stałych klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy w 100% indywidualnie i z troską dbamy o zadowolenie klienta. Jako ceniona wypożyczalnia mebli eventowych w Warszawie, oferujemy najlepsze rozwiązania, które sprawdzają się w każdych warunkach.

Co robimy?

Wieloletnie doświadczenie w branży wynajmu mebli eventowych w Warszawie daje nam zdecydowaną przewagę nad konkurencją. Naszą siłą są przeszkoleni, posiadający wiedzę praktyczną specjaliści odpowiedzialni za dobór, zaopatrzenie i montaż mebli na eventy. Zapewniamy szybką, bezproblemową i rzetelną obsługę na każdym etapie realizowanego zamówienia. Zachęcamy do skorzystania z usług wypożyczalni mebli eventowych Modus Rent, z nami łatwiej zorganizujesz każde wydarzenie!
Bacznie obserwujemy rynek – jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowościami. Podążamy za trendami w branży meblarskiej i eventowej. Wiemy jak zaaranżować przestrzeń na każdy event, dla klienta biznesowego oraz indywidualnego. Z pełnym zaangażowaniem doradzimy i zaproponujemy meble eventowe, dopasowane do wielkości, charakteru i miejsca wydarzenia.

Dlaczego my?

Dzięki naszym usługom stworzysz wyjątkową oprawę każdego wydarzenia, bez względu na to, w jakim miejscu się ono odbywa. Jako renomowana wypożyczalnia mebli eventowych w Warszawie zaopatrujemy imprezy, bez względu na liczbę uczestników. Z powodzeniem sprostamy nawet trudnym wyzwaniom – także chętnie współpracujemy z klientami mającymi nietypowe wymagania i potrzebującymi oryginalnych mebli na eventy.
Dostarczamy wyposażenie również na eventy w plenerze. Polecane przez nas namioty, jak również podłogi do namiotów na wynajem spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Ponadto charakteryzują się trwałością i estetyką wykonania.
Nasza wypożyczalnia mebli i akcesoriów eventowych umożliwia także zorganizowanie strefy chillout, zarówno na świeżym powietrzu, jak i w pomieszczeniach zamkniętych. Oferowane przez nas meble na event do stref chillout zapewniają relaks i wypoczynek każdemu uczestnikowi imprezy, a przy tym prezentują się efektownie i modnie. Proponowane przez nas meble i wyposażenie eventowe współgrają kolorystycznie i stylowo z resztą wyposażenia organizowanego wydarzenia.

/01 Koncepcja

Zaczynamy od koncepcji. Informujecie nas Państwo o charakterze i miejscu imprezy a my doradzamy, na które elementy naszej oferty warto zwrócić uwagę.

/02 Projekt

Na podstawie wymiany informacji przygotowujemy projekt. Pomagamy doszacować ilość pootrzebnych mebli i sposób ich rozmieszczenia.

/03 Realizacja

W uzgodnionym uprzednio terminie dostarczamy Państwu zamówione meble. Na życzenie pomożemy je rozstawić według projektu.

/04 Odbiór

Po zakończeniu eventu przyjedziemy w uprzednio umówionym terminie i odbierzemy od Państwa nasze meble. To takie proste.